Величезний цвинтар BMW виявили у Миколаєві

Мешканець міста Миколаїв створив незаконну мережу, яка ремонтувала та продавала автомобілі марки BMW, інформує replyua.net. Відповідну інформацію надали у прес-службі міської поліції. Відомо, що чоловік взяв в оренду декілька приміщень, запросив людей на роботу та знайшов собі постійних клієнтів. Правоохоронці наголосили, що підпільний бізнесмен та його партнери обслуговували в межах 70 відсотків власників автомобілів марки BMW Миколаєва. «Слюсарі, монтажники, середніх ярусів і ремонтники працювали ц цілодобовому режимі і, як з’ясувалося, не лише з легальними транспортними засобами», - повідомили в поліції.

Незаконна мережа «салонів» BMW активно ремонтувала і продавала автомобілі. Окрім цього, були приміщення призначені для так званого кладовища BMW.

«Співробітники поліції знайшли авто, які вже не можна відновити і могли виступати у ролі так званих «донорів» для інших, а так само цілий склад запчастин, які реалізувався для складання автомобілів», - сказано в повідомленні. Вийти на незаконну мережу обслуговування BWM поліції вдалося завдяки одному з клієнтів, який виявив, що його автомобіль «з ознаками підробки».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також