Підтримати нас

В Ягорлицькій затоці підірвали тисячі снарядів

07 серпня 2018 16:25
563
Поширити:

Рятувальники закінчили розміновувати судно з боєприпасами, яке лежало в затоці ще з часів Другої світової війни.

Чорноморський басейн все частіше лякає українців вибухонебезпечними предметами. Так, в понеділок в акваторії річки Південний Буг, на території Бузької сільради (Миколаївська область), місцеві жителі помітили реактивну міну калібром 157-мм. Рятувальники вилучили боєприпас з води, знищили контрольованим вибухом і нагадали про правила безпеки в подібних випадках.

"У жодному разі не беріть вибухонебезпечні предмети в руки, не переносьте, не розбирайте і тим більше не кидайте у вогонь – це небезпечно! Негайно повідомляйте про небезпечні знахідки за екстреним номером служби порятунку 101", – перерахували в прес-службі ДСНС Миколаївської області .

Тим часом біля берегів Голопристанського району (Херсонська область) закінчили розміновувати судно з боєприпасами, яке лежало в Ягорлицькій затоці ще з часів Другої світової війни.

"Група водолазно-саперних робіт, починаючи з 16 червня, щодня піднімала на поверхню і знищувала артилерійські снаряди", – розповіли рятувальники, уточнивши, що за цей час позбулися від більш ніж 1100 артснарядів різних калібрів.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів