Підтримати нас

В ДАІ Ліквідували «королеву корупції»

Автор статті
27 листопада 2015 15:40
542
Поширити:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав уряд скасувати довідки-рахунки при продажу автотранспортних засобів.

“В Інтернеті вартість довідки-рахунку від 599 гривень до 2 тисяч гривень, а собівартість папірця 29 гривень. І все це продавали приватні компанії і абсолютно легально. Продавали людині, що прийшла в МРЕВ. Сьогодні ми ліквідували ДАІ, МРЕВ. Ми готові в новій структурі повністю змінити механізм, засудити довідки-рахунки та побажати їм залишитися історією, – сказав Аваков у ході засідання в уряді. – Прошу прем'єра сьогодні підписати цю постанову та від завтрашнього дня довідка-рахунок накаже довго жити”.

“З сьогоднішнього дня ми “вбиваємо” довідку-рахунок – королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даішників – “довідка-рахунок” – наказала довго жити!” – написав на своїй сторінці у Facebook глава МВС.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримав дану ініціативу і зазначив, що це рішення дозволить прибрати ще одну корупційну схему.

“Дайте мені сьогодні постанову на підпис, а завтра вранці ми його опублікуємо”, зазначив прем'єр.

У ході засідання прем'єр підрахував, що скасування даної процедури дозволить заощадити українським автомобілістам близько 118 мільйонів гривень на місяць.

“Ми пропонуємо повністю перекроїти процедуру. Будь-яка людина з машиною може прийти і покупець прямо за столом за 10 хвилин, пред'явивши документи, без всяких довідок-рахунків оформляють право передачі”, – зазначив Аваков і додав: “На жаль, на складах у нас ще будуть залишки бланків, але я думаю ви підтримаєте, і ми їх спалимо”.

Міністр окремо наголосив, що дане рішення також буде поширюватися на сільгосптехніку, але для цього треба додатково внести деякі законодавчі зміни.

Довідка-рахунок – документ, що підтверджує право власності покупця на автомобіль, спецтехніку або інший транспортний засіб. Довідка-рахунок являє собою бланк суворої звітності встановленого зразка, право на оформлення якого мають тільки відповідні організації, які мають дозвіл від департаменту ДАІ України.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ