Українські веслувальниці здобули перемогу на першому етапі Кубка світу, серед них херсонка Катерина Дудченко

14 квітня 2024 20:50
200

Херсонка Катерина Дудченко у складі української жіночої четвірки перемогла на першому етапі Кубка світу з академічного веслування.

Про це йдеться на сторінці Федерації академічного веслування України.

Фото Федерації академічного веслування України

Жіноча четвірка парна: Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд, Анастасія Коженкова вибороли перше місце з часом 6.11.32.

Змагання проходили 12-14 квітня у Варезе (Італія).

За даними Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України, українки фінішували першими, випередивши найближчих конкуренток з Нідерландів та Німеччини –  на 1,84 с та 2,35 с.

• У Броварах Київської області пройшов відкритий чемпіонат з плавання для спортсменів із порушенням слуху. На ньому вихованка ДЮСШ для осіб з інвалідністю, учениця Херсонського фахового спортивного коледжу Анастасія Детякова виборола 4 золоті медалі.
  • У Червонограді Львівської області на Відкритому регіональному турнірі з плавання учень 9 класу НВК № 11 міста Херсона Іван Пилипенко здобув 2 нагороди. Спортсмен здобув І місце у 50 метрах та ІІ місце – 25 метрах