Підтримати нас

Українці зможуть перевірити власника та статус нерухомості онлайн

Автор статті
29 березня 2019 05:06
799
Поширити:

В Україні запрацював сервіс, який дозволить перевірити нерухомість у режимі онлайн.

Інформація включає договори купівлі-продажу, міни, дарування, спадщини, приватизації державної або комунальної власності. Реєстр запустив Opendatabot, передає сайт "ua.news".

Для перевірки нерухомості потрібно додати Опендатабот у Telegram, Viber, Facebook Messenger. Далі надрукувати податковий номер (ІПН) власника або код компанії. Після цього з’являються дані про майно, яке належить особі. Є можливість підписатися на зміну статусу зазначених об’єктів.

Також з реєстру можна отримати детальну виписку про нерухомість. У неї входить повна інформація про об’єкт, інформація про власника, частки власності, підстава виникнення права власності, а також дані про обтяження (наприклад, заставу). Виписка доступна за 23 гривні.

Відзначимо, що в списках є інформація лише про нерухомість, яку купили або зареєстрували після 1 січня 2013 року

Раніше МВС презентувало новий інтернет-сервіс, який дозволить перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Фактично можна дізнатися історію авто по його номеру. А КМДА запустила онлайн-сервіс для журналістських запитів.  Окрім того, консульська служба Міністерства закордонних справ представила програму онлайн-моніторингу кризових явищ у світі.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ