Окупаційна адміністрація Скадовська заявила про намір передавати так зване “безхазяйне” житло у службове користування працівникам незаконно створених РФ органів, медикам, педагогам та іншим спеціалістам.
Про це повідомляють окупаційні медіа.
Зазначається, що відповідне питання розглянули на засіданні “комісії з регулювання майнових відносин у Скадовському муніципальному окрузіМуніципальний округ – одна з територіальних одиниць в Росії. У серпні 2022 року окупанти утворили 18 муніципальних округів на території Херсонської області, контроль над 5 з них вони втратили після деокупації. ”. У заході взяли участь представники окупаційної адміністрації, російського МВС, ФСБ та інших підконтрольних РФ структур.
Додати Вгору як бажане джерело в GoogleПовідомляється, що комісія обстежує житлові приміщення, які окупаційне “міністерство майнових і земельних відносин Херсонської області” раніше визнало “безхазяйними”. Надалі це житло планують передати для службового користування.
Окупаційний голова Скадовського округу Олександр Дудка заявив, що таким чином окупаційна влада планує забезпечити житлом працівників адміністрації, лікарів, учителів та інших спеціалістів.
Робота з інвентаризації та оформлення такого майна, за інформацією окупаційної влади, триватиме.