Підтримати нас

У РНБО розповіли, що просить у США українська армія

11 травня 2019 07:14
735
Поширити:

Українська армія звертається до Вашингтону за матеріально-технічною допомогою у тому разі, коли не може самостійно закупити або виробити необхідну техніку.

«Те, що ми просимо про матеріально-технічну допомогу у американської сторони – це те, що або ми не можемо закупити, або не можемо виробити. Але за ті 5 років, які пройшли, військово-промисловий комплекс України набув значно більших можливостей і багато тих речей військово-технічного майна, яке ми просили у американців у 2015-2016 році, наші підприємства вже виробляють. Тому ми просимо зараз більш технологічне обладнання, яке поки що ми не можемо виробляти. Хоча дуже багато конструкторських бюро і підприємств працюють над цим, і вже є дуже шикарні результати», – сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, полковник Сергій Кривонос в інтерв’ю виданню «Голос Америки», передає сайт "ua.news"

Що стосується аспектів подальшої оборонної підтримки Вашингтона у співпраці з Україною, полковник зазначив, що головними з них залишаються матеріально-технічна та тренувальна допомога.

«У нас дуже гарні напрацювання, що стосуються надання матеріально-технічної допомоги, у нас активна співпраця щодо надання тренувальної допомоги, і ті місії, які зараз проводяться на території України для сухопутних військ, і для сил спеціальних операцій, і для морського компонента. Також в найближчий час будуть перемовини для інших видів Збройних Сил щодо продовження і збільшення тренувальної місії», – розповів заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав схвалений Конгресом пакет законів, який збільшує допомогу Україні у 2019 році майже до 700 мільйонів доларів. Зокрема на військово-технічну допомогу виділено додатково 115 мільйонів доларів.

А спецпредставник США з питань України Курт Волкер ще у вересні заявляв, що Україна може розраховувати на американську допомогу у відновленні флоту і посилення повітряних сил. Колишній посол США в Україні Джон Гербст на початку січня розповів, що незабаром Вашингтон планує передати Києву нове озброєння, це станеться протягом 2-3 місяців.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ