Підтримати нас

У парламенті Нідерландів проголосували за ратифікацію асоціації Україна-ЄС

23 лютого 2017 17:22
230
Поширити:

Друга палата парламенту Нідерландів на засіданні у четвер, 23 лютого, проголосувала за ратифікацію угоди про асоціацію Україна-Європейський Союз, передає Європейська правда.

За ратифікацію угоди проголосувало 89 зі 150 депутатів нижньої палати. При цьому голосування відбувалося поіменно - кожен з депутатів відповідав, чи підтримує ратифікацію. Після цього проводився підрахунок голосів.

Для завершення ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС закон, винесений на розгляд урядом Нідерландів, має бути затверджений Другою палатою (нижня палата) та Першою палатою (верхня палата). Наразі в Першій палаті є більшість голосів за угоду з Україною, на весняних виборах її склад не буде змінюватися.

Нагадаємо, що 16 грудня 2016 року уряд Нідерландів схвалив законопроект, необхідний для ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС. Рішення нідерландського уряду прийняте після того, як ЄС погодився з пропозиціями Нідерландів щодо умов завершення ратифікації угоди про асоціацію.

Згідно з пропозиціями, угода про асоціацію з Україною не є етапом на шляху до членства в ЄС зараз або в майбутньому, не включає гарантій колективної безпеки, не веде до будь-яких форм обов'язкового військового співробітництва та не дозволяє українцям працювати в ЄС.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів