У Києві з’явилася нове небезпечне угруповання: хто під загрозою

В Україні з’явився новий небезпечний рух, який почав полювання на наркоторговців. Як стало відомо, “Наркокарателі”, які деякий час назад створили свій сайт, закликають всіх небайдужих до них приєднається, а також здавати знайомих “бариг”.

Коли карателям вдається вистежити наркоторговця, вони принижують його, застосовуючи фізичну силу, трощать житло, змушують зізнатися в скоєному і клеять на лоб наклейку з назвою організації.

«Я є скрізь. Я є для того, щоб очистити вулиці від «бариг» та іншої нечисті. Я оголошую «полювання». Наркокаратель. У цьому «полюванні» можеш взяти участь і ти. Зайди на сайт, залиш там заявку», – йдеться у відеоролику на сайті карателів.

Тим часом, копи нагадують, що “баригою” може виявитися і випадкова, звичайна людина, на якого зробили наводку заради помсти або іншої причини. Крім того, вони засудили подібне самоуправство і заявили, що мають намір ловити “наркокарателей” так само ретельно, як і наркоторговців.

«Як би вони себе не називали – «ловці»,«мисливці»,«карателі», якщо ці люди завдають тілесні ушкодження іншим, то скоюють правопорушення. Інших каральних органів поза судовою системою у нас не існує», -пояснив в Нацполіціі.

Відзначимо, що угрупування належить до розряду праворадикальних молодіжних течій. Для передачі даних про «бариг» необхідно заповнити форму на сайті угруповання із зазначенням міста та інформації про торговця.

Примітно, що на “полювання” карателі ходять великими групами, адже їх головна мета познущатися над наркоторговцем і зняти все на відео.

При цьому залишається питання, що відбувається з наркотиками, які «борці» вилучають, і де гарантії того, що чоловіки в масках не прийдуть до випадковій людині, на якого подав заявку недоброзичливець.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також