У Греції за незаконне перевезення мігрантів затримано 120 українців

У Греції за перевезення нелегальних мігрантів затримані 120 громадян України.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у колонці для "Європейської правди".

"Українські моряки перевозять нелегальних мігрантів та отримають за це покарання у Греції…  Перш за все, хочу уточнити, що таких в’язнів не 200, а 120, хоча це й не робить проблему менш гострою", - повідомив міністр.

За словами Клімкіна, посольство України та консульські співробітники тримають на контролі справу кожного заарештованого чи засудженого громадянина. Під час слідства й суду кожному співвітчизникові забезпечується адвокат та перекладач зі знанням української або російської мови.

42 громадян вже засуджені та отримали терміни від 8 до 25 років, уточнив у четвер журналістам директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

Глава МЗС наголошує: бесіди консулів із заарештованими свідчать, що абсолютна більшість з них свідомо йшли на злочин і розуміли, що мають справу з міжнародною мафією.

"Це підтверджує й те, що жоден із них не наважився повідомити, де, як і хто втягнув їх до злочинної діяльності та як функціонує мережа переправки мігрантів", - зазначив Клімкін.

"Хочу окремо застерегти потенційних правопорушників: співпраця з мафією обов’язково приведе вас до катастрофи. Мафія використає вас і врешті-решт здасть, розраховувати на її допомогу в біді безглуздо. Чудес не буває", - наголосив міністр.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також