Сьогодні захищати Холодницького під САП пригнали бабусь, дітей та поліцію

Сьогодні, 17 липня, під САП зігнали бабусь, дітей та поліцію захищати Назара Холодницького.

На акції було декілька автобусів з поліцейськими, а також безліч представників поліції в цивільній формі. Зокрема, коли один із них провокував активіста, його захищали колеги. Згодом зрештою він показав посвідчення представника поліції.

Також на акції були підлітки, які казали, що “вони працюють”. Більше того, одна із бабусь зізналася, що вона прийшла на акцію за 80 грн.

Більшість з них тримали плакати про “НАБУ це корупція”, “Досить втручатися в роботу Холодницького” “Ситник ворог українського народу”, тощо, але пояснити, чому вони прийшли саме під стіни САП ніхто не міг.

Зокрема, акція за відставку Холодницького “Пакуй рюкзак на вихід” була запланована на 9:30 активістами з Центру протидії корупції, Автомайдану та “Декларації Небайдужих”. Уже з 9 ранку під САП зібралися бабусі з прапорами Соціалістичної партії і плакатами. Згодом приїхав сам очільник партії і екс-міліціонер близький до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива. Разом з ним була поліція у цивільному одязі.

Як тільки на заплановану акцію про відставку Холодницького приїхав голова правління ЦПК Віталій Шабунін, його  залили зеленкою та закидали тортами “Рошен”.Однак затримувати провокаторів поліція не поспішала, хоча вони навіть не ховалися.

Згодом Шабуніну діагностували хімічний опік обох очей. 

Згодом до акції провокаторів приєднався і псевдожурналіст Всеволод Філімоненко, який судиться з Віталієм Шабуніним. Він, зокрема, також вийшов із бабусями, яким перед камерами роздавав по 100 грн, начебто для підтримки Шабуніна на акції проти Холодницького. До слова, у Філімоненка і його компанії були плакати із лозунгами активістів, які він знайшов у соцмережах.

Активісти, незважаючи на провокації, провели свою акцію, однак очільник антикорупційної прокуратури не вийшов до них за рюкзаком і, більше того, закрився у приміщенні САП.

Нагадаємо, що минулого тижня САП закрила провадження у “справі рюкзаків” щодо двох фігурантів – сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова й екс-заступника міністра Сергія Чеботаря через відсутність “прямих достатніх доказів”. Це викликало неабиякий розголос в ЗМІ, оскільки ще нещодавно Назар Холодницький стверджував, що доказів проти сина Авакова у справі достатньо.

Слід відмітити, що це не єдина справа, яку “злив” керівник САП Назар Холодницький. На плівках із записами з його кабінету є докази того, що він попереджав про обшуки та чіткому інструктував фігурантів кримінальних проваджень, які ведуть його ж прокурори, а саме: що і як робити, щоб уникнути покарання.

Зокрема мова йде про справи хабара в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун, мера Одеси Геннадія Труханова, екс-голови НАЗК Наталії Корчак, народного депутата Георгія Логвинського. Це теж стало відомо із прослушки в його кабінеті.

26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглядатиме “справу” Назара Холодницького, за результатами якої він за законом мав би втратити з посаду керівника.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також