Підтримати нас

Розпочали опитування щодо перейменування селища Нововоронцовка на Херсонщині

02 травня 2024 21:12
635
Поширити:
Фото: Центр журналістських досліджень

У межах Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики та деколонізацію топонімії" розпочали громадське опитування щодо зміни назви селища Нововоронцовка на Херсонщині. 

Про це йдеться на сторінці Нововоронцовської селищної військової адміністрації.

У дописі зазначається, що у пропозиціях необхідно врахувати історичний, культурний, географічний або соціальний аспекти, милозвучність і легкість запам'ятовування та щоб назва не збігалася з іншими населеними пунктами.

Внести свою пропозицію можна за посиланням ТУТ.

Голосування триватиме до 31 травня 2024 року.

  • Український інститут національної памʼяті визначив перелік назв вулиць та інших об’єктів топонімії населених пунктів Новокаховської територіальної громади Херсонської області, які підлягають перейменуванню. До нього увійшли 33 вулиці та 8 провулків у населених пунктах Новокаховської міської територіальної громади.
  • Нещодавно оприлюднили мапу областей України, на якій вказана кількість вулиць, що підлягають перейменуванню. Найбільша кількість у Харківській, Херсонській, Вінницькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
  • Комітет із питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав рішення про перейменування 13 населених пунктів у 4 районах Херсонської області.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів