Прикордонники припинили переміщення наркотиків

У рамках здійснення заходів з контролю за ввезенням до материкової України та вивезення з неї заборонених предметів та речовин, прикордонники припинили одразу три факти незаконного переміщення через адмінмежу із ТОТ АР Крим нарковмісних, психотропних речовин та прекурсорів.

Так, учора до контрольного пункту «Чонгар» із анексованого Криму прибула група із 4-х громадян Узбекистану. Під час прикордонного контролю, військовослужбовці встановили, що усі іноземці потрапили на територію анексованого Криму через пункти пропуску, які тимчасово закриті, та у них немає необхідних документів для перетину адмінмежі. Під час складання документів про заборону відвідування іноземцями території України, прикордонники помітили, що одна особа веде себе знервовано, тому прийняли рішення на проведення додаткового огляду. Як результат, у нього виявлено порошкоподібну речовину зеленого кольору, вагою приблизно 15 грам. До того ж, усім іноземцям заборонили в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

Ще один факт переміщення забороненої речовини прикордонники спільно із представниками Державної фіскальної служби виявили того ж дня у автомобілі марки «Honda» під керуванням нашого співвітчизника. Громадянин направлявся до тимчасово окупованої території АР Крим. Під час огляду спрацювала службова собака Боббі, що спеціально натренована на виявлення наркотичних та психотропних речовин. Як результат, у «бардачку» спільна оглядова група виявила речовину сіро-зеленого кольору, вагою приблизно 3 грами.

Згодом, прикордонники разом із представниками фіскальної служби припинили спробу переміщення громадянином України у автомобілі марки «Reno» до тимчасово окупованого Криму прекурсору калію перманганату, вагою у 3 грами, що використовується для виготовлення наркотичних речовин. Усі виявлені речовини прикордонники встановленим порядком передали представникам Національної поліції.

Прес – служба Бердянського прикордонного загону

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також