Працівникам освіти окупованого Виноградового на Херсонщині виплатять заборговані зарплати

Уряд затвердив розпорядження 26 травня, яке дасть змогу виплатити заборгованість по зарплаті освітянам села Виноградове на Херсонщині. Розпорядження має назву «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році». 

Про це повідомляє Урядовий портал.

Рішення передбачає розподіл коштів із державного бюджету між місцевими бюджетами в обсязі 3 млн 102,9 тисячі гривень. У повідомленні йдеться, що це дасть змогу погасити кредиторську заборгованість з оплати праці педагогічним працівникам. Заборгованість утворилася наприкінці 2022 року в бюджеті Виноградівської сільської ради Херсонської області.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів схвалив 16 травня розпорядження про погашення заборгованості на оплату праці педагогів. Заборгованість утворилася наприкінці 2022 року в місцевих бюджетах Харківської та Херсонської областей.

Згідно з цим розпорядженням до місцевих бюджетів має надійти понад 14,5 млн гривень. Це дасть можливість у повному обсязі виплатити заборговану заробітну плату вчителям із Харківщини та Херсонщини.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також