Підтримати нас

Неймовірне місячне затемнення українці зможуть спостерігати вже сьогодні

27 травня 2018 14:03
573
Поширити:

Тривалість затемнення буде залежати від часу сходу і заходу Місяця в різних точках земної кулі.

Сьогодні, 27 травня, повний Місяць пройде через тінь Землі. На цей раз тінь Землі закриє супутник на рекордний час. Тривалість затемнення буде залежати від часу сходу і заходу Місяця в різних точках земної кулі.

На території України затемнення, під час якого Місяць отримає темно-червоний відтінок, розпочнеться о 20:30 за київським часом. Повна фаза завершиться о 22:30.

У грудні минулого року жителі Землі спостерігали суперповню. Тоді місяць досяг найбільших у 2017 році розмірів - він був на 14% більше і на 30% яскравіше.

Тим часом, варто відзначити, що під час сонячних і місячних затемнень йде величезне навантаження на серцево-судинну систему організму, тому зростає число гіпертонічних кризів, інсультів і інфарктів. Лікарі не рекомендують виходити з дому людям з хворим серцем і вже тим більше займатися будь-якою фізичною роботою.

У день затемнення порушується розумова діяльність, тому краще не затівати нічого важливого, не приймати знакових рішень – надто велика небезпека помилки через невірну оцінку реальності. Причому помилка буде мати наслідки довгий час.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ