Підтримати нас

Не зациклюйтесь на «Джавелінах» – екс-командувач НАТО про військові потреби України

Vgoru
22 червня 2017 09:06
226
Поширити:

Настирна увага до ПТРК «Джавелін» часто затьмарює та ускладнює реальний аналіз потреб українських військових та пропозиції щодо їх адекватної підтримки, які здійснюються у США.

Про це у Вашингтоні заявив колишній командувач об’єднаних сил НАТО у Європі Філіп Брідлав, який входить до складу робочої групи з питань нацбезпеки у складі Мережі друзів України. Остання презентувала у Вашингтоні поради щодо військової та безпекової підтримки України. Ремарка Брідлава стала відповіддю на коментарі про протитанкову зброю, як фактор стримування використання танків з боку супротивника на cході України.

 

«Коли військових просять сформулювати думки щодо того, як допомогти Україні, чи будь-якій іншій країні, ми аналізуємо цілісну картину проблеми, і пропонуємо цілісний підхід до її вирішення, який містить варіанти відповіді на численні потреби. При цьому, якщо кожну із цих проблем буде вирішено у рамках такого цілісного підходу, спільна синергія у результаті збільшує боєздатність українського війська. На жаль, дуже часто такі цілісні, системні відповіді – які створюються в рамках єдиного підходу і мають синергетичний ефект – відкидаються і натомість з контексту вихоплюються якісь окремі пункти, які самі по собі не можуть дати ефекту, який може дати цілісна система», – наголосив Філіп Брідлав.

Досвідчений військовий наголосив, що не має на меті применшити важливість «Джавелінів», але хоче натомість привернувати увагу до роботи, яку здійснюють військові практики та аналітики у питанні аналізу безпекової ситуації в її цілісності.

Переносні протитанкові ракетні комплекси «Джавелін» тривалий час згадуються у дискусіях про стримування сил агресора на сході України. 

Брідлав брав участь у брифінгу для ЗМІ учасників робочої групи з питань нацбезпеки у складі Мережі друзів України (створено за ініціативи «Фундацї Україна-США» – ред.), які підготували поради щодо безпекової та військової підтримки України для уряду США.

Участь у брифінгу також взяли інші учасники робочої групи: екс-заступник генсека НАТО Александр Вершбоу, екс-посол США в Україні Джон Гербст, військовий експерт Філіп Карбер, доктор Стівен Бланк, Ґлен Говард (Jamestown Foundation) та інші.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ