Підтримати нас

Нацбанк випустив монету, присвячену легендарному авто "Солдат"

26 грудня 2019 07:15
671
Поширити:

Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "КрАЗ-6322 "Солдат".

Про це повідомляє УРА-Інформ.

Як сказано в інформації, опублікованій на сайті регулятора, монета присвячена багатоцільового повнопривідному автомобілю, призначеному для транспортування особового складу, різних вантажів військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил ООН.

Автомобіль КрАЗ-6322 "Солдат" - базовий автомобіль Збройних Сил України, може використовуватися як баластний тягач для транспортування літаків на аеродромах, артилерійських систем тощо. Він виняткові характеристики з прохідності, маневреності та швидкості в надскладних природно-кліматичних і дорожніх умовах.

На реверсі монети зображено автомобіль КрАЗ-6322 "Солдат", який рухається вгору, залишаючи слід шин; вгорі напис КрАЗ-6322 / "СОЛДАТ". 

Авторами монет явлются художник Андрощук Любов і скульптори Атаманчук Володимир, Іваненко Святослав. Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, в п'ятницю, 20 грудня, Національний банк України ввів в обіг монету номіналом п'ять гривень. Вона майже на два міліметри більше в діаметрі в порівнянні з двогривневої. Її вага становить 5,2 грама. Як повідомляє прес-служба регулятора, як і на банкнотах відповідного номіналу, на тильній стороні монети зображений Богдан Хмельницький.

 

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів