Підтримати нас

На Острові в Херсоні немає опалення та електрики після обстрілу, а з кранів тече брудна вода – Мрочко

05 січня 2024 14:54
309
Поширити:

У мікрорайоні Корабел немає електрики після недавнього російського обстрілу. Енергетики вже відновлюють електропостачання. Головам ОСББ Острова повідомили орієнтовну дату відновлення світла. Окрім цього, там немає опалення і з кранів тече вода низької якості.

Про це повідомив голова ХМВА Роман Мрочко. 5 січня він провів зустріч із головами ОСББ херсонського мікрорайону Корабел. 

Фото зі сторінки Мрочка

Також на Острові немає опалення через аварії на тепло- та електромережах унаслідок обстрілів. 

“Деякі ОСББ відмовилися приймати теплоносій, бо з будинків майже всі виїхали. Більшість ОСББ ще не визначились, але прийняти тепло вони можуть будь-коли, тому, шановні мешканці, стосовно подачі теплоносія до квартир звертайтеся безпосередньо до голів ОСББ”, – закликав Роман Мрочко. 

 На зустрічі голови ОСББ  повідомили, що в мікрорайоні з кранів тече вона низької якості. Роман Мрочко запевняє, що це тимчасово, а Корабельна рада забезпечуватиме підвезення бутильованої питної води.

У Херсоні 21 листопада в Херсоні стартував опалювальний сезон, окрім Острова. У листопаді Херсонтеплоенерго все ще ремонтувало електромережу, до якої під’єднана котельня на Острові. 

У листопаді журналістка “Вгору” дізнавалася, що проти централізованого  теплопостачання на Острові висловилися декілька голів ОСББ. Адже виїхали багато людей, є ризики затопити квартиру, бо труби в будинках старі й не експлуатувалися деякий час. Також бракує сантехніків.

У грудні стало відомо, що в одному з п’ятиповерхових будинків під час перевірки системи опалення все ж сталася аварія. Було затоплено кілька квартир із четвертого по перший поверх. До кого звернутися за відшкодуванням збитків чи хоча б по допомогу, люди не знають. Власники чотирьох затоплених квартир склали спільну заяву до поліції зі скаргою.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів