На Херсонщині зафіксували 6 нових випадків зараження COVID-19

На ранок 5 серпня в області вже виявлено 236 хворих  на коронавірус. За добу - 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання. Це найбільший приріст за останній місяць.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Виявлені інфіковані :

Медичні працівники, жительки Херсона.

- жінка, 38 років (Корабельний район). Її стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

- жінка, 35 років з Антонівки. Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні.

- жінка, 26 років (Дніпровський район). Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні.

А також:

- жінка, 26 років, жителька Чорнобаївки Білозерського району. Контактувала з особою, що прибула з країни зі значним поширенням COVID-19. Її стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

- жінка, 24 роки, жителька Херсона (Суворовський район). Перетнула кордон 1 серпня, обстежена для дострокового припинення самоізоляції. Її стан задовільний, лікується вдома, під щоденним медико-санітарним наглядом.

- чоловік, 65 років, житель Херсона (Дніпровський район). Обстежений як хворий на пневмонію. Стан важкий, госпіталізований до обласної інфекційної лікарні, підключено до апарату ШВЛ.

Коло контактних осіб встановлюється!

Ще двоє осіб одужало: 73 річна жінка з Берислава та 22 річна жителька Херсона.

Наразі на Херсонщині хворіє 22 особи, 211 вже одужало і 3 померли.

За інформацією МОЗ, за час пандемії в Україні зафіксовано 75 490 хворих на коронавірус, з них 41 527 особи вже одужало, на жаль, 1788 померло. За останню добу виявлено 1271 нових інфікованих, що є найбільшим приростом за період пандемії.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також