Підтримати нас

Гуменюк стала заступницею начальника управління комунікацій ОК «Південь»

05 червня 2024 14:38
153
Поширити:
Фото: Наталія Гуменюк

Наталію Гуменюк призначили заступницею начальника управління комунікацій Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.

Цю інформацію вона підтвердила в коментарі «Детектору медіа».

Гуменюк зазначила, що для неї це не нове призначення, але вона не може називати дат, бо це закрита інформація.

“Я зараз перебуваю на посаді заступника начальника Управління комунікацій Оперативного командування «Південь». До моїх повноважень входить все, що стосується комунікацій ОК «Південь»”, – розповіла журналістам ДМ Наталія Гуменюк.
  • Раніше стало відомо про те, що журналісти вимагають усунення Гуменюк через обмеження, встановлені в зоні її підпорядкування. Найсерйознішим випадком вони вважають заборону заїзду українських медіа на Херсонщину в день підриву Каховської ГЕС. Також українських журналістів не допускали до висвітлення ліквідації наслідків російських злочинів у Бериславі. 
  • Сама ж Наталія Гуменюк зазначила, що факти, які надали журналісти – без доказів, а пресцентр Сил оборони півдня не порушував наказів командування.
  • Вона очолювала об'єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня України з весни 2022 року. 
  • 19 квітня 2024 року Наталію Гуменюк звільнили з посади начальниці Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня. З 22 квітня центр очолив Дмитро Плетенчук.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів