Підтримати нас

Депутат від "БПП" зводить особняк-копію Одеської опери

Автор статті
23 липня 2016 02:30
219
Поширити:

Одесити з неабияким подивом спостерігають, як в історичній частині міста, в районі Французького бульвару і провулку Кренкеля, будівельники зводять ще однин оперний театр, щоправда, дещо меншого розміру.

Невдовзі з'ясувалося, що це буде житловий будинок. У нових хоромах невдовзі має оселитися екс-«регіонал», а нині депутат від «Блоку Петра Порошенка» в Одеській облраді - Сергій Паращенко. Двоповерховий будинок з мансардою проектують засновники студії «Декарт». З подачі зодчих архітектура витримана в ренесансно-класичному стилі. У зовнішньому вигляді дому, як і в оформленні театру, переважають елементи віденського бароко.

Фронтон обліплений химерними орнаментами, музами і ангелами, що грають на арфах, лютнях і цимбалах. А головна подібність з оперним - це увінчаний шпилем купол. Автор проекту каже, що всередині оздоблення не буде поступатися зовнішній пишноті. Загальну стилістику доповнить дворик, де будуть бити фонтани, з'являться  статуї і скульптурні композиції.

Статків у нинішнього фермера, який став місцевим олігархом «прихватизувавши» майже за безцінь землі  у кількох бессарабських районах, більш ніж досить. А нині він відбирає для свого бізнесу ще й землю у місцевих селян.

Каже, що робить це не для себе, а для свого брата Петра Порошенка. Але то чистісінький обман. «У розмовах ми неодноразово чули, що Паращенко називає себе родичем (по-моєму, двоюрідним братом) президента України. Але той факт, що Петро Порошенко народився в Болграді, а Паращенко веде тут бізнес, точно не робить їх родичами», - стверджує житель Болграда Віктор Бояржи.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ