Постійні атаки російських військ ускладнюють пересування Херсоном. Через небезпеку людям стало складніше діставатися до лікарень і державних установ, щоб отримати необхідні соціальні послуги.
Про це журналістці “Вгору” розповіла координаторка Громадського центру Українського Червоного Хреста в Херсоні Наталя Шатілова.
За її словами, через це зростає потреба в цифрових послугах. Водночас не всі херсонці, особливо люди старшого віку, мають необхідні навички для користування електронними сервісами.
Додати Вгору як бажане джерело в GoogleЗа спостереженнями координатора робочих груп із громадської безпеки Юрія Антощука, у зведеннях дедалі частіше згадуються Корабельний і Центральний райони, а також вулиці, де ще два-три місяці тому дронові атаки майже не фіксували.
Він також зазначає, що змінився час атак. Раніше частина херсонців намагалася вирішувати справи зранку, вважаючи цей час відносно безпечнішим. Тепер ранкові години також характеризуються високою активністю дронів. За його словами, саме зранку, коли люди їдуть на роботу, в магазини чи в інших справах, російські військові атакують транспорт.