Центр протидії дезінформації “працює” лише на папері?

Як з'ясували журналісти видання "Українські Новини", у Раді нацбезпеки і оборони нічого не знають про Центр протидії дезінформації, який, як повідомлялося раніше, був заснований ще в березні.

До такого висновку можна прийти, ознайомившись з текстом офіційної відповіді РНБО на запит видання.

"У структурі Апарату Ради національної безпеки і оборони України відсутній самостійний структурний підрозділ з назвою "Центр протидії корупції", - пише у відповіді на запит заступник начальника служби забезпечення доступу до публічної інформації та зв'язків із ЗМІ В.Москаленко.

Ця відповідь виглядає дуже дивною, враховуючи, що в тексті рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 однозначно зазначено, що створюваний Центр протидії дезінформації, згідно ст.14 Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони", організовується як робочий орган РНБОУ .

Раніше на запит тих же "Українських Новин" у РНБО відповідали, що не мають даних про результати діяльності Центру. При цьому послалися на незавершеність розробки положення про Центр і відсутність форм аналітичної звітності про роботу.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також