Підтримати нас

Боєць з ампутованими кистями рук став масажистом

Vgoru
17 січня 2016 07:38
613
Поширити:

Військовий Національної гвардії з Харкова Олег Березовський довів, що після війни і ампутації можливо налагодити життя.

Вечерний Харьков розповів про героїзм бійця в АТО і після військової служби.

Олег потрапив в Національну гвардію в першу хвилю мобілізації. На самому початку збройного конфлікту він потрапив з колегами у важку ситуацію, в результаті втратив обидві кисті руки.

Військовий пройшов реабілітацію. Після виходу з госпіталю він вирішив отримати другу вищу освіту. Олег закінчив Харківську академію нацгвардії, але після втрати рук зрозумів, що кар'єра військового для нього закрита.

Маючи досвід реабілітації, він вирішив займатися цим професійно. Чоловік здав письмовий іспит до магістратури на реабілітолога. Завідувач кафедри Харківської державної академії фізичної культури був шокований тим, як Олег писав за допомогою спеціального пристосування. Викладач підкреслив, що у Олега як учасника АТО є спеціальні пільги, якими він не скористався.

Для його навчання і подальшої роботи створили протез "Масажний модуль", який дозволяє повертати руку в шести напрямках. Зараз воїн АТО професійно робить масажі, хоча міг як інвалід просто стежити за правильністю його виконання іншими.

Викладач Денис Подкопай розповів, що Кабінет міністрів навесні минулого року збирався виділити кошти для програми навчання майбутніх реабілітологів військових, але цю ідею з часом забули. Незважаючи на це, учні та викладачі збираються далі допомагати військовим і навчати їх реабілітації.

"Дзвонять військові з усієї країни, але грошей, щоб розмістити їх в Академії для навчання немає", - резюмував Денис.

Нагадаємо, що переселенець з Донецька заснував таксі для інвалідів в Одеcі. Вони живуть в Одеській області, і добиратися до міста їм далеко. Машини спеціально переробили для транспортування інвалідів на візках.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів