Підтримати нас

5 проблем зі здоров’ям, що виникають через переїдання

08 вересня 2019 14:27
1,611
Поширити:

Коли переїдання стає для людини звичним явищем, воно може серйозно нашкодити здоров’ю. Фахівці розповіли, які проблеми можуть виникати через надлишки їжі в шлунку.

Здуття. Мабуть, воно виникає першим після того, як було з’їдено занадто велику кількість їжі. Відчуття здуття сприяє те, що занадто сильно наповнений їжею шлунок починає тиснути на інші органи. В такий момент людині починає здаватися, що їй не вистачає повітря, і це дійсно так, оскільки легким просто фізично не вистачає місця для нормального дихання. Недолік кисневого постачання, який розвивається в таких умовах, може вести до інших неприємних станів – сонливості, загальмованості, втоми. Серце і мозок при цьому страждають від нестачі кисню в крові найсильніше.

Печія. У разі переїдання переповнений шлунок сприяє тому, що стравохід починає відчувати підвищене навантаження. У його нижній частині може відкритися сфінктер, і тоді вміст шлунка потрапляє в стравохід. Кислота шлункового соку обпалює ніжні слизові і виникає відчуття печіння. У деяких випадках реакції органів надають такі, що людина відчуває нудоту і позиви до блювоти. Все це – благодатний грунт для розвитку такого небезпечного явища, як булімія, вкрай небезпечного для стану травного тракту, зубів, ясен, щелеп.

Гормональні проблеми. Переїдання здатне “зламати” здоровий механізм виробництва в організмі інсуліну – гормону, що регулює засвоєння цукру з продуктів харчування. Зокрема, з-за надлишку з’їденої їжі в крові різко зростає рівень глюкози і надалі її надлишки перетворюються в жир, яке утворюється в організмі. Наслідком цього може стати розвиток ожиріння і діабету.

Талія. Ви коли-небудь чули, щоб люди об’їдалися броколі або селерою? Одна з проблем, пов’язаних з переїданням, полягає в тому, що поглинаються продукти з високим рівнем цукру, жирів і калорій. Якщо таке харчування створює профіцит калорій, коли їх вживається більше, ніж витрачається, це неминуче веде до появи зайвої ваги.

Дефіцит поживних речовин. Парадокс, але люди, які переїдають часто не отримують в потрібній мірі необхідні організму вітаміни, мінерали, білки та інші поживні речовини. Вони їдять багато продуктів промислового виробництва, в той час як корисні речовини містяться в натуральних. Дефіцит поживних речовин може вести до розвитку численних порушень, це впливає практично на всі органи.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів