fbpx
Вхід

Еліта футболу Херсонщини 2018 року

Рекомендовані Еліта футболу Херсонщини 2018 року Всі фото Олександра Крупіци

За традицією, починаючи з 1987 року, по завершенні футбольного сезону автор цих рядків - спортивний журналіст онлайн газети «Вгору» проводить опитування тренерів, спеціалістів футболу, аби визначити кращих у футбольної сім’ї Херсонщини.

Минулий рік теж був багатим на різноманітні футбольні події в нашому  краї. Проходив чемпіонат області. Розіграно суперкубок та кубок Херсонщини. А вінчав минулий рік кубок «Закриття сезону».

Хто ж потрапив до лауреатів еліти футболу області? Ось вони герої сезону 2018 року.

Одинадцять найкращих футболістів

Цього разу при визначенні одинадцяти найкращих футболістів області було названо 30 претендентів з усіх восьми команд учасниць головних змагань - чемпіонату. Однак до лауреатів потрапили лише 11 найкращих віртуозів м’яча. Ось  лауреати 2018 року:

 1. Денис Завгородній СК «Каховка» (Каховка)
 2. Леонід Щербина СК «Каховка» (Каховка)
 3. Дмитро Яковенко «Таврія» (Новотроїцьке)
 4. Віталій Візавер «Чорнянка-Агроспорт» (Чорнянка)
 5. Володимир Кушнирук «Кранау» (Високопілля)
 6. Віталій Куянов «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
 7. Віталій Петриченко «Дружба» (Новомикоаївка, Високопільського району.)
 8. Юрій Комягин «Меліоратор» (Кам’янка)
 9. Сергій Козаченко СК «Каховка»(Каховка)
 10. Юрій Лопин «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р-ну.)
 11. Сергій Пуляєв «Таврія» (Новотроїцьке)

Як і належить, у списку найбільше футболістів, що представляють лідерів сезону чемпіона області та володаря кубка області команду СК «Каховка» та срібного призера чемпіонату «Таврію» з Новотроїцького. Вони мають по три представники. Два футболісти у списку лауреатів з «Дружби» з Новомиколаївки Високопільського району. По одному гравцю до найкращих потрапили футболісти з  «Чорнянки-Агроспорту» ,  «Кранау»  Високопілля та «Колоса-ОТГ» з Асканії-Нової.

Кращий гравець області

Найчастіше при опитуванні згадувалися прізвища  футболістів: Юрія Комягина з «Таврії», Леоніда Щербини з СК «Каховки», Віталія Візавера з «Чорнянки-Агроспорту», Віталія Петриченка з «Дружби», Однак трішки їх випередив Сергій Пуляєв з «Таврії». Він - кращий гравець футбольної Херсонщини 2018 року.

Найвлучніший голеодор

Як повідомили в Херсонській обласній федерації футболу, найбільше м'ячів у минулому чемпіонаті забив Сергій Козаченко з СК «Каховки». На його рахунку 8 голів у 10-ти матчах. Він найвлучніший бомбардир Херсонщини за підсумками минулого чемпіонату.

Феміда Херсонщини

Нині серед суддів, що обслуговують футбольні матчі, йде розмежування обов’язків. На арбітрів, які обслуговують матчі і працюють безпосередньо в полі, та їх помічників асистентів арбітрів, що обслуговують гру  перебуваючи на бокових лініях.

 Метри футбольної Феміди області Ігор Пасхал (справа) та Володимир Володін.

Хто ж найоб’єктивніший?

На цю номінацію було названо лише три арбітри. Всі вони херсонці. Але з великим відривом знову (вже всьоме)  кращим арбітром став Ігор Пасхал. Інші два арбітри згадувалися лише по одному разу. Тому тут один лауреат.

Кращі асистенти арбітрів

На місця у трійці лауреатів у цій номінації претендувало шестеро. Серед претендентів були представники Херсона та Нової Каховки. Цього разу серед них були і дві жінки. Новокаховчанка Ірина Петрова та херсонка Марія Дущеїна. Найбільше голосів отримала Ірина Петрова. Також до трійки кращих увійшли чоловіки Заур Курбанов та Володимир Володін з Херсона. До речі, Володін обслуговує не тільки провідні ігри в Україні, а і навіть міжнародні  матчі, але він небагато асистував на обласних змаганнях.

Тому можна сформувати хорошу суддівську бригаду для Херсонщин: арбітр Ігор Пасхал та асистенти Ірина Петрова і Заур Курбанов.

Кращий тренер

На цю номінацію претендувало два наставники команд -каховчанин Дмитро Кузнецов, що тренує каховську СК «Каховку», та Олександр Клішня, який очолює новотроїцьку «Таврію». Однак каховчанин привів свою команду до чемпіонства, та ще й виграв кубок області і кубок «Закриття сезону». Отже, кращим тренером по праву стає Дмитро Кузнецов.

 Дмитро Кузнецов справами довів, що він кращий футбольний тренер Херсонщини.

Кращий меценат футболу

Що не кажи, але існування команд залежить в першу чергу від тих, хто підтримує футбол не на словах, а справами, вкладаючи фінанси у гру мільйонів. Тому вдруге було включено до списку номінацію «Кращий меценат футболу».

Тут було названо шість претендентів Микола Моргун з Новомиколаївки Високопільського району. Його команда «Дружба». Каховчанин Ігор Хомінець - спортивний директор СК «Каховки». Преидент ФК «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової Віталій Свінцицький, Едуард Рапілевський, що опікує новотроїцьку «Таврію»  та  Олег Сябро, який взявся за вісокопільську команду «Кранау» і Валерій Свіридовський, шо підтримує «Чорнянку-Агроспорт». Вони всі зробили пристойний вклад у розвиток футболу своїх селищ та сіл і були б достойні цього звання. Але у номінації є лише один переможець.

Найчастіше під час опитування називався Едуард Рапілевський, який зумів відродити у Новотроїцькому футбол. Команда «Таврія» не тільки стала срібним призером Херсонщини, а і вдало виступає у чемпіонаті України серед команд аматорів.

Ось така еліта футболу Херсонської області 2018 р.

Вітаємо лауреатів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее