Підтримати нас

З 2018 року для отримання пенсії потрібно буде пропрацювати 25 років

23 червня 2017 14:00
215
Поширити:

Кабмін розглянув пропозиції відтермінувати на 2020 рік збільшення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років і вирішив, що збільшення таки буде введено з 2018.

Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив сьогодні на брифінгу після засідання уряду, передає Інтерфакс.

"Перенесення початку збільшення страхового стажу з 2018 на 2020 рік ... Це уряд розглянув спільно з іншими зацікавленими сторонами, і було прийнято таке рішення, що початок збільшення страхового стажу буде відбуватися так, як це передбачено в урядовому законопроекті, з 1 січня 2018 року", - сказав Рева.

При цьому для тих, у кого є не менше 15 років страхового стажу, проте менше, ніж 25 років, буде на 3 роки введено новий вид адресної державної соціальної допомоги - тимчасова державна соціальна допомога працюючим громадянам, які досягли пенсійного віку, проте не мають права на пенсійну виплату.

Допомога буде відповідати прожитковому мінімуму і буде виплачуватися до моменту отримання ними права на пенсійну виплату.

Рева зазначив, що з 1 січня 2018 року коефіцієнт страхового стажу під час призначення нових пенсій становитиме 1 (одиницю).

Крім того, як розповів міністр, уряд врахував пропозицію Національної ради реформ і встановив у законопроекті максимальну суму зарплати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок у розмірі 15 мінімальних зарплат.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ