Підтримати нас

Як перевірити, чи є ви у списках виборців – інструкція

29 січня 2019 16:19
673
Поширити:

Відтепер перевірити наявність свого імені в списку виборців можна онлайн.

Відео з інструкцією розмістив у себе на каналі в YouTube Третій апеляційний адмінсуд міста Дніпра, а практичні поради з цього питання опублікувало видання "Українська правда".

Кожному, хто хоче перевірити себе в списках виборців, потрібно зайти на сайт Держреєстру в "Кабінет виборця". Далі треба внести дані щодо реєстрації місця проживання та адресу електронної пошти у відповідні поля. Після цього на електронну пошту надійде код для отримання підтвердження, чи є особа в Державному реєстрі виборців, а також номер і адреса відповідної виборчої дільниці.

Перевірити, чи є ви в списках виборців, також можна очно: знайти прізвище в переліках, які вивішують у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої ви належите, або прийти з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

Якщо виборець виявив, що не занесений до списків, він може звернутися до органу ведення реєстру за місцем проживання з питанням свого включення. Виборці з окупованого Донбасу та Криму можуть звернутися до будь-якого органу ведення реєстру щодо свого занесення до списків. У разі включення виборця до реєстру на його адресу надходить повідомлення про це.

Іменні запрошення на вибори повинні надсилати не пізніше як за 10 днів до дня голосування (не пізніше як за три дні до дати повторного голосування).

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів