Підтримати нас

Як навчати дітей в інклюзивних класах: стартував онлайн-курс для вчителів

23 травня 2018 15:30
501
Поширити:

З 18 травня відбувається реєстрація на онлайн-курс із інклюзивної освіти для вчителів початкових класів.

Як повідомляє портал “Педагогічна преса”, слухачі курсу зможуть більше дізнатися про навчання дітей з особливими освітніми потребами і підвищити якість викладання в інклюзивних класах.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Оскільки це пілотний запуск, розробники очікують на зворотний зв’язок від слухачів. Для цього після реєстрації вони отримають спеціальну форму.

Проходити онлайн-курс не обов’язково, однак він буде корисним для вчителів, які працюють (чи працюватимуть) в інклюзивних класах, керівників навчальних закладів, батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, а також усіх, хто цікавиться інклюзивною освітою.

Лектори розкажуть, як зробити навчання в інклюзивному класі ефективним, яку лексику потрібно використовувати, як протидіяти булінгу та формувати діалог з батьками учнів інклюзивного класу.

Загалом курс поділений на 6 модулів, які можна проходити у будь-який зручний час. Крім того, реєстрація буде відкритою постійно, щоб кожен охочий міг долучитися до навчання.

Докладна інформація про реєстрацію, період лекцій та доступ до навчальних матеріалів є за посиланням. Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, можете надіслати його на скриньку info@ed-era.com.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ