Підтримати нас

Володимира Балуха перевели в лікарню

11 червня 2019 13:15
718
Поширити:

Російські силовики перевели українського політв'язня Володимира Балуха до обласної лікарні в місті Торжок. 

Про це з посиланням на адвокатку кримчанина Ольгу Дінзе повідомляють активісти Кримської правозахисної групи.

Лікарня, за словами захисниці, належить до системи Федеральної служби виконання покарань, а тому Балуха там тримають у камері.

"Він отримує мінімальний набір медичних препаратів. Стан здоров'я мого підзахисного трохи покращився завдяки тому, що він отримав посилку з продуктами, яку понад місяць тому надсилала його сестра, також деякі продукти він зміг купити в магазині. Але їсти їжу, яку йому дають там, Балух, як і раніше, відмовляється", – наголосила Дінзе. 

Також адвокатка розповіла, що наразі активіст потребує стоматологічної допомоги, а тому вона написала на ім'я адміністрації колонії відповідний запит. 

"Раніше вона подавала заяву на ім'я начальника колонії про відвідування Балуха лікарем із 30-річним стажем роботи для первинного огляду та поставлення можливого діагнозу, але відповіді на цю заяву адвокат досі не отримала. Також вона не отримала відповіді на адвокатський запит про стягнення щодо Балуха, включно з питанням про підстави поміщення його в штрафний ізолятор", – зазначають активісти. 

Балух передав через Дінзе слова вдячності всім людям, які його підтримують. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів