Підтримати нас

В Кропивницькому оприлюднять Гендерний портрет міста

19 січня 2020 08:30
667
Поширити:

Остаточну версію «Гендерного портрета м. Кропивницький» планують оприлюднити в лютому.

Про це повідомили представники створення Гендерного портрета міста, йдеться на сайті Кропивницької міськради.

“Протягом трьох років кількість населення Кропивницького скоротилась на 2 200 осіб. Зокрема на 1 тисячу 400 скоротилась кількість жінок. Такі дані в рамках створення гендерного портрету міста надало Головне управління статистики”, - розповіла Алла Волошина, координаторка проєкту «Європейська хартія рівності в дії».

Серед інших отриманих показників у гендерному розрізі аналізуються: вікові групи населення, середній вік, кількість зареєстрованих шлюбів та розірвань шлюбів, народжуваність тощо.

«Найбільшу частину населення Кропивницького становлять жінки віком від 60 до 69 років - це 13,84%, чоловіків такого ж віку майже вдвічі менше - 9,74%. Середній вік жінок у Кропивницькому – 42 роки, а от чоловіки молодші – в середньому 37 років. Прикро, але за три роки намітилась стійка тенденція до зменшення кількості новонароджених – пів відсотка на рік, здавалося б непомітно, але у перспективі – це негативно відіб’ється на загальній соціально-економічній ситуації в нашому місті», - каже Алла Волошина.

Інформаційні матеріали, що допоможуть створити ґендерний портрет обласного центру з інстанцій різного рівня продовжують надходити. Найближчим часом буде оприлюднено ще кілька важливих для міста показників.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів