Підтримати нас

В Іспанії жінки протестують проти вимог ультраправих скасувати закон про домашнє насильство

16 січня 2019 10:32
615
Поширити:

В сотнях міст Іспанії тисячі людей, здебільшого жінок, вийшли на вулиці на знак протесту проти загрози для рівності статей у зв’язку з проходженням до регіонального парламенту Андалусії ультраправої партії Vox.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на El Pais.

Організаторами акції виступили понад 140 феміністських організацій Іспанії. Акції розпочалися у вівторок зранку перед будівлею парламенту Андалусії у Севільї. Їхнім основним гаслом було "Ні кроку назад у рівності".

У Севільї в протестах взяли участь близько трьох тисяч осіб, вони тримали в руках рожеві, веселкові та національні прапори і вимагали не йти на поступки у питаннях рівності статей. Ультраправа, антифеміністська партія Vox на останніх виборах пройшла до регіонального парламенту і вимагає скасування закону про домашнє насильство.

"Це наші права, вони дорого нам обійшлися і ми не дозволимо їм зробити те, що вони хочуть", – заявила одна з учасниць акції у Севільї.

У Мадриді акція проходила під девізом "Мадрид стане могилою для фашистів". Тисячі учасників акції скандували "Наші права не обговорюються", "Реальна рівність вже зараз" і наполягали, що "мачистам не місце в державних інституціях".

Близько десяти тисяч осіб вийшли на протести у Гранаді – акція відбувалася біля представництва Андалусії. Учасники також вимагали не поступатися питанням рівності. Аналогічні акції, в яких взяли участь від кількох сотень до кількох тисяч людей, протягом дня відбувалися у понад сотні іспанських міст.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів