Україна збільшила кількість іноземців, яким дозволятиме імміграцію

Уряд України збільшив граничну кількість іноземців та осіб без громадянства, яким передбачено надати дозвіл на імміграцію. У 2018 році вона становитиме 4388 осіб, у порівнянні з 3963 особами у 2017 році.

Як повідомляє Урядовий портал, розпорядження, розроблене Державною міграційною службою, було схвалено 18 квітня під час засідання Кабміну.

Квота імміграції формується за такими категоріями: діячі науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам України; висококваліфіковані спеціалісти і робітники, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України; особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Крім того, іммігрувати в Україну можуть особи, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України; особи, які раніше перебували в громадянстві України; батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти; особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також