У Петербурзі затримали та заарештували активістів з українським прапором

У російському Санкт-Петербурзі суд затримав активістку Ольгу Смирнову та заарештував кримськотатарського активіста Асана Мумджі й активістку Марію Кожеватову, які вийшли на мітинг на підтримку засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова з українським прапором, повідомляє "ОВД-инфо".

Суд визнав Мумджі винним в організації неузгодженого публічного заходу (ч. 2 ст. 20.2 КоАП). Повідомлялося, що стосовно активіста також склали протокол про непокору законному розпорядженню поліції (ст. 19.3 КоАП), але це не підтвердилося", – йдеться в повідомленні.

Мумджі затримали на дев'ять діб, його та Кожеватову залишили у відділку на ніч. Пізніше Кожеватову заарештували на 15 діб, вона оголосила голодування. Смирнову відпустили з поліції без складання протоколу.

Інформацію про арешт Мумджі підтвердив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Активістів затримали біля будівлі Петроградського суду, коли вони стояли з українським прапором і плакатом на підтримку Олега Сенцова. У суді мало відбутися засідання у справі активіста "Демократичного Петербурга" Всеволода Нелаєва.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також