У Криму продовжують пропаганду служби в армії держави-окупанта

У порушення норм міжнародного гуманітарного права 1 жовтня влада РФ розгорнула 10 мобілізаційну кампанію в Криму, що триватиме до 31 грудня 2019 року.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

9 жовтня «військовий комісар Республіки Крим» Олег Єрмілов повідомив, що у рамцях цієї кампанії до ЗС РФ планується мобілізувати 2 600 мешканців Криму.

5 жовтня в Керчі у центрі культури ім. Богатикова відбувся захід «День призовника», під час якого воєнком і представники військових підрозділів РФ проводили пропаганду служби у ЗС РФ.

10 жовтня у Сімферополі на базі ДТСААФ (рос. ДОСААФ, – ред.) провели захід «День призовника», у рамцях якого демонстрували сучасне озброєння і спорядження військовослужбовців РФ, військову техніку.

В Євпаторії на зльоті Юнармії діти впродовж трьох днів проходили тактичну медичну й стройову підготовку. Організатори заходу – «Міністерство освіти, науки й молоді Криму», Регіональний центр з підготовки до військової служби й з військово-патріотичного виховання «Кримпатріот центр» і Молодіжний центр Криму. За інформацією телеканалу «Вести Крым», у заході брали участь 250 школярів.

Посвячення школярів у поліційні кадети

12 жовтня у Севастополі на плацу біля Вічного вогнища відбулося посвячення школярів у поліцейські кадети. Діти зачитували клятву, обіцяючи служити Росії. За інформацією кореспондента Крим.Реалії, на церемонії були присутні російський «в.о. глави уряду Севастополя» Михайло Развожаєв і представники МВС РФ. Старшокласники школи № 6 промовляли клятву індивідуально перед керівником управління російської поліції У Севастополі. П’ятикласники дали клятву колективно.

«Джанкойські козаки» на призовному пункті.

16 жовтня сайт «Крымское окружное казачье общество» повідомив, що представники парамілітарної організації «Джанкойская казачья застава» входять до складу мобілізаційної комісії та забезпечують охорону громадського порядку під час відправлення призовників до армії РФ.

25 жовтня «Законодавче зібрання міста Севастополь» повідомило, що у Севастополі відбулася церемонія прийняття 1 500 школярів до Юнармії. На церемонії був присутній командуючий Чорноморського флоту РФ Ігор Осипов.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також