Підтримати нас

У 2018-му в Україні понад чотири тисячі разів нападали на дітей – Нацполіція

02 лютого 2019 04:00
246
Поширити:

Протягом 2018 року було скоєно 4,3 тисячі злочинів проти дітей, від яких постраждали 4,7 тисячі дітей. Майже півтори тисячі дітей стали жертвами тяжких та особливо тяжких злочинів.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції та керівник патрульної поліції Олександр Фацевич під час розширеної наради за підсумками роботи поліції превенції за 2018 рік, передає Громадське радіо.

Водночас правоохоронці фіксують зниження кількості злочинів щодо дітей, оскільки у 2017 році таких злочинів було зафіксовано 4,6 тисячі. Тоді від кримінальних правопорушень потерпілими стали 5 тисяч дітей, з них 1,7 тисячі – від тяжких та особливо тяжких злочинів.

Фацевич зазначив, що впродовж 2018 року до територіальних органів поліції надійшло 1285 заяв і повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством, які подали самі діти. Заступник голови Нацполіції звернув увагу керівників поліції на необхідність запобігання фактам домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, а також випадкам булінгу.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів