Станіслав Асєєв повідомив про проблеми зі здоров’ям

Журналіст Станіслав Асєєв, якого бойовики понад два роки незаконно утримували в окупованому Донецьку, 8 січня 2020 року оприлюднив перший після звільнення пост у Facebook.

Станіслав Асєєв повідомив, що зараз планує займатися своїм здоров’ям, а також – звільненням тих, хто залишається в полоні.

«Зараз буду займатися здоров'ям, є низка проблем. У найближчому ж майбутньому першочерговим завданням буде звільнення тих, хто все ще залишається в полоні (вже займаємося цим – хлопці, про вас ніхто не забув і забути не дамо). На жаль, наших людей там ще багато, та й сама тема обміну дуже слизька», – додав він.

Пан Асєєв також подякував усім, хто його підтримував – «від колег зі ЗМІ до звичайних людей, з якими [навіть не був] особисто знайомий». За його словами, часто були моменти, коли він не вірив в те, що опиниться на волі.

«Інформація про те, що про мене не забули доходила до мене навіть в Ізоляції, як би МДБ ні намагалося переконати всіх нас в зворотному. Тому я знав, що є коло людей, на яких я завжди можу покластися», – розповів він.

Крім того, щодо публічних коментарів і спілкування Станіслав Асєєв додав, що не може всім відповісти, бо отримав «величезну кількість повідомлень» за 2,5 роки і «вже починають приходити нові».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також