Підтримати нас

Станіслав Асєєв особисто передав Зеленському списки полонених на Донбасі

Автор статті
16 січня 2020 09:15
663
Поширити:

Звільнений український журналіст Станіслав Асєєв особисто передав президенту України Володимиру Зеленському список тих, кого досі незаконно утримують у в'язницях на окупованій частині Донбасу.

Про це він розповів в інтерв'ю dt.ua.

«Розмова з президентом стосувався в основному Донбасу. Але так як ми не обговорювали, які речі можна зробити публічними, можу розповісти тільки про деякі деталі», – сказав журналіст.

За його словами, президент України вже отримав списки людей, які перебувають у в'язницях окупації.

«Ці списки результати спільної роботи людей, які повернулися з полону. Ми звели до загального списку всі дані, які відомі. Це реальні люди, вони живі, ми їх бачили, і вони знаходяться в різних місцях так званої пенітенціарної системи Донецька і Макіївки. Це було перше і найголовніше питання», – розповів Станіслав Асєєв.

Він не уточнив кількість людей, які потрапили в ці списки. «Кількість людей я все-таки зараз озвучувати не буду тому, що це явно не всі люди, які там знаходяться. Але ми всі в різний час сиділи в різних місцях, і бачили різних людей. Тому звели все, що у нас було», – пояснив журналіст.

Він також повідомив, що «в тих людей, які впливають на процеси обміну, є обережна надія на те, що в найближчому майбутньому відбудеться наступний обмін».

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ