Підтримати нас

Стан здоров'я Балуха дуже нестабільний

04 липня 2019 09:31
689
Поширити:

Стан здоров'я кримського активіста та політв'язня Володимира Балуха, який нещодавно оголосив голодування на знак протесту проти недопуску до нього українського консула та поганих умов у російській колонії, став дуже нестабільним. 

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на адвокатку кримчанина Ольгу Дінзе.

За її словами, щодня до Балуха приходить начальник медичної частини колонії. 

"Стан здоров'я Володимира дуже нестабільний: його мучать головні болі, запаморочення, сильна слабкість, зневоднення. Мого підзахисного щодня відвідує начальник медичної частини, а також відвідав психолог, але Володимир Балух відмовився спілкуватися з психологом і вимагає дозволити відвідування його психологом, якому він довіряє", – сказала вона.

Водночас російські силовики збираються перевести Балуха в приміщення камерного типу (ПКТ) з більш жорсткими умовами тримання.

"Рішення про це буде ухвалюватися комісією в колонії. Формально обґрунтовувати це будуть тим, що українець є "злісним порушником" внутрішнього розпорядку. Після прибуття в колонію Володимира постійно за надуманими приводами відправляли в ШІЗО за "провини", які і не передбачають покарання у вигляді ізолятора. Тепер це використовують як доказ того, що Балух є "злісним порушником", щоб помістити його в ПКТ", – зазначають правозахисники. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів