Постраждалим від домашнього насильства продовжують надавати психологічну допомогу, незважаючи на коронавірус

Незважаючи на пандемію коронавірусу, особам, які постраждали від домашнього насильства, продовжують надавати кваліфіковану психологічну допомогу, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

"В умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 Центри соціальних служб сім'ї, дітей та молоді продовжують працювати і допомагати особам, постраждалим від домашнього насильства", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час телефонних або онлайн звернень працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (психологи і соціальні працівники) надають такі види консультацій, як психологічні (кризові, планові, що підтримують, профілактичні) інформаційні (за наявними послугами, перенаправлення тощо), з питань соціального супроводу, повідомляє Інтерфакс.

"Важливо знати! Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюють направлення повнолітніх потерпілих в притулки для осіб, постраждалих від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі", - йдеться в повідомленні.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Зазначається, що в установи соціальної сфери для отримання психологічної допомоги можуть звертатися особи, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також