Підтримати нас

Підтримка, реклама, пропаганда: як збираються захищати сімейні цінності в Україні?

06 грудня 2018 16:00
503
Поширити:

Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради вирішив рекомендувати депутатам ухвалити проект постанови про захист сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради, пише Центр інформації про права людини.

Проект Постанови про заходи із забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім'ї в Україні зареєстрували в червні цього року 16 нардепів, серед яких Оксана Білозір, Олег Барна, Олег Мусій та Ігор Луценко.

У разі підтримки документа Кабмін має розробити та затвердити проект стратегії державної сімейної політики до 2023 року. Захищати сімейні цінності депутати пропонують за допомогою їх пропагування, зокрема проведення заходів, які цьому сприяють, роз'яснення "належного виховання та навчання дітей, підлітків і молоді на основі моральних засад, пропагування цінності сім’ї, підготовки до подружнього життя, виховання подружньої та батьківської відповідальності, пропаганди здорового способу життя" в освітніх закладах, через рекламу, обстеження багатодітних сімей та надання їм соціальної допомоги.

Водночас автори пропонують посилити контроль над рекламою задля "недопущення поширення соціально небезпечної" інформації та розробити й внести законопроекти про мінімізацію кількості абортів, збільшення допомоги у зв'язку з народженням дитини й допомоги для дітей-сиріт, розширення пільг багатодітним сім'ям.

Окремо в постанові автори прописали пункт про забезпечення неухильного дотримання статті 51 Конституції, у якій ідеться, що "шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка". Слідкувати за процесом захисту сімейних цінностей, на думку парламентарів, має центральний орган виконавчої влади з питань сім'ї, який потрібно створити в майбутньому.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів