Підтримати нас

Петиція про легалізацію медичного канабісу зібрала необхідну кількість підписів

Автор статті
14 березня 2019 04:00
623
Поширити:

На сайті Верховної Ради України петиція "Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини – захистити конституційні права громадян" зібрала 25 000 підписів, необхідних для розгляду звернення парламентом. 

Про це повідомили активісти Української асоціації медичного канабісу на своїй сторінці у Facebook, пише Центр інформації про права людини.

Петицію зареєстрували на сайті парламенту ще 30 січня; під нею підписалися 20 громадських організацій, а вже наступного дня очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун підтримала активістів, заявивши, що медичний канабіс допомагає полегшити страждання пацієнтів та нормалізувати самопочуття під час низки тяжких захворювань і станів.

За словами активістів, через те, що в Україні не врегульоване питання медичного канабісу, понад 2 мільйони людей у країні відчувають порушення своїх конституційних прав, а саме права на життя та доступ до ефективного лікування.

"Ми обрали петицію як дієвий шлях вирішити цю проблему", – зазначив речник Української асоціації медичного канабісу Тарас Ратушний та висловив сподівання, що експертна дискусія, яка розпочалася завдяки петиції минулого місяця, тепер має завершитись у парламенті ухваленням відповідного закону.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ