Підтримати нас

ООН виявила занепокоєння звільненням пятьох "беркутівців"

01 січня 2020 09:30
717
Поширити:

В ООН заявили, що поділяють занепокоєння жертв та родичів загиблих на Майдані.

Передача Росії колишніх "беркутівців" значно ускладнить розгляд справ Майдану. У цьому переконані представники Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні. Відповідну заяву опублікували на офіційній Facebook-сторінці.

Зазначили: ООН вітає звільнення незаконно утримуваних українців із полону. Водночас очікує, що найближчим часом бойовики нададуть міжнародним організаціям доступ до незаконно затриманих осіб на непідконтрольній Україні території. Про це лідери Нормандської четвірки домовлялися під час зустрічі в Парижі.

"Ми поділяємо занепокоєння жертв та родичів загиблих на Майдані. Передача п'яти співробітників спецпідрозділу "Беркут", яких звинувачують у вбивстві 48 та пораненні 80 протестувальників 20 лютого 2014 року, на територію, контрольовану самопроголошеними "республіками", суттєво ускладнить відправлення правосуддя та дотримання права жертв на справедливість. Раніше, у цій же справі, зусилля Генеральної прокуратури заочно притягнути до відповідальності інших співробітників "Беркута", які втекли з країни, виявилися безрезультатними", – йдеться в заяві.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів