“Не виправився”: Балуху відмовили в достроковому звільнені

Підконтрольний Кремлю Керченський міський суд відмовив у задоволенні клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха.

Про це повідомили активісти на сторінці "Кримський процес" у Facebook, пише Центр інформації про права людини.

 

Суддя мотивував своє рішення про відмову тим, що відбування більше третини терміну не є переконливим доказом того, що Балух виправився. Також під час засідання виявилось, що в колонії Балух, як зазначається в довідці з установи, перебуває на профілактичному обліку як особа, схильна до нападу або суїциду.

"Під час виступу адвокат Балуха заявив, що станом на 11 січня до нього не було претензій з боку виправної установи. Водночас у нього хвора мати, яка потребує догляду. Виправлення можливе без перебування в місцях компактного проживання засуджених. Це підкріплюється тим, що він перебував на домашньому арешті і не порушував режиму", – повідомляють активісти.

Характеристика з колонії, яку також зачитали під час суду, дає позитивні відгуки про Балуха, але прокурор заявив, що в суд має враховувати інформацію про поведінку засудженого за весь період відбування покарання.

"На Балуха накладено 51 стягнення, він перебуває на трьох видах профілактичного обліку, зокрема як схильний до нападу на представників правоохоронних органів", – нагадують активісти.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також