Московський суд залишив під вартою українських моряків до жовтня

Московський міський суд сьогодні відмовив у звільненні зі слідчого ізолятора 13 українських моряків, заарештованих після силового захоплення в районі Керченської протоки восени 2018 року.

"Постанову Лефортовського суду Москви, згідно з якою продовжено термін тримання під вартою стосовно обвинувачених Віктора Беспальченка, Володимира Варимеза, Владислава Костишина, Олега Мельничука, Сергія Чуліби, Юрія Без'язичного, Юрія Будзила, Володимира Лісового, Богдана Небилиці, Євгена Семидоцького на термін до 24 жовтня, а щодо Андрія Артеменка, Василя Сороки й Андрія Ейдера до 26 жовтня, залишити без зміни, апеляційну скаргу захисту – без задоволення", – оголосила рішення суддя,повідомляє Інтерфакс-Україна.

16 серпня суд визнав законним арешт 11 обвинувачуваних моряків.

Засідання пройшли в закритому режимі для "збереження таємниці досудового розслідування".

Водночас 21 серпня російське видання "Коммерсант", посилаючись на своє джерело, повідомило, що до кінця серпня Росія і Україна можуть обмінятися затриманими та засудженими особами. За словами співрозмовника видання, уточнюються списки для обміну. Водночас, за його даними, до України можуть повернутися не тільки затримані минулої осені в Керченській протоці 24 українські моряки.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також