Костинський: сім мільйонів кримських татар залишили без телеканалу

Припинення фінансування кримськотатарського телеканалу ATR є штучним.

Про це в ефірі "Прямого" заявив ексчлен Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"Мені не подобається, що уряд припинив фінансування телеканалу ATR. Мені це не подобається, тому що це є штучна історія. Це такий телеканал, який є у кримських татар єдиний, яких знищувала Російська імперія, Радянський Союз. Уявіть собі, що вони зробили. В Криму проживає 300 тисяч кримських татар. Залишилося. А по всьому світу розсіяно більше 7 мільйонів. І в цього маленького народу, який знаходиться під окупацією, якого найбільше переслідують… вбито першого цивільного – це був кримський татарин – 3 березня. Його катували", - заявив він.

"Це є єдиний телеканал, який кожного дня розповідає кримчанам про Крим, кримським татарам забезпечує мовлення рідною кримськотатарською мовою, забезпечує збереження культури. І сьогодні, незважаючи на те, що в останні роки ми забезпечували підтримку цього телеканалу, чомусь так сталося, що він залишився без цієї підтримки. Так сталося, що сьогодні заблоковані рахунки суспільного мовлення. А це є те, що належить суспільству, а не приватним власникам, бізнесменам, олігархам", - додав Костинський.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також