Підтримати нас

Колишній політв'язень Станіслав Асєєв отримав Національну премію за захист свободи слова

Автор статті
04 листопада 2020 10:08
1,091
Поширити:

У Національній спілці журналістів України відбулося вручення Національної премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка. Голова НСЖУ Сергій Томіленко передав Станіславу Асеєву диплом та символічну фігурку журналіста.

"Це надзвичайно велика честь для мене, – отримати саме цю відзнаку. – Бо до мене їх отримували також поважні журналісти. І я став з ними в один ряд", – поділився   Станіслав Асєєв.

Станіслав Асєєв – український журналіст, блогер та письменник. Під псевдонімом він певний час працював в окупованому Донецьку. Спецслужби РФ затримали Асєва у травні 2017 року. Він був звільнений у рамках обміну полоненими 29 грудня 2019 року.

Колишній військовополонений розповів, що медійна увага до його ув'язнення відіграла значну роль у збереженні його здоров'я під час полону.

Журналістська премія імені Ігоря Лубченка присуджується з 2012 року працівникам медіа та організаціям, що досягли успіху і суспільного визнання у відстоюванні права на свободу слова, боротьбі за високі професійні журналістські стандарти.

У попередні роки лауреатами премії імені Лубченка ставали також колишні політв’язні Микола Семена та Роман Сущенко.

Ігор Лубченко, на честь якого назвали премію, був заслуженим журналістом України та очільником Національної спілки журналістів України з 1997 по 2012 роки.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ