ФСБ більше години тримала на адмінкордоні з Кримом активіста

На адмінкордоні з окупованим Кримом російські силовики затримали та півтори години тримали у себе активіста Абдурешита Джеппарова.

Про це розповів адвокат Маммет Мамбетов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Джеппарова затримали, коли він переходив адмінкордон у сторону Херсонщини. Про причини затримання силовики нічого не повідомили.  

Це не перший раз, коли чоловіка тримають у себе співробітники ФСБ. На початку жовтня його вже зупиняли на пункті пропуску “Армянськ”. Тоді російські силовики також тримали його у себе більше годин. Сам активіст вважає, що таким чином ФСБ формує на нього досьє за громадську діяльність. 

“Питання різні: звідки їдемо, коли народився, де, в якій школі вчився, де служив в армії, яке ставлення до подій на Донбасі. Все, що завгодно. І світогляд, і побутові питання. Звідки доходи, на що живемо, з ким зустрічався в Києві, мета поїздки… Таке враження, що вони ретельно формують досьє… На питання, чи довго я буду у них і що за питання, вони показують пальцем вгору і говорять: «ініціатива не від нас, ініціатива зверху, ми виконуємо не свої рішення”,розповідав він про минулі допити журналістам. 

При цьому російські силовики. які говорять з Джеппаровим, не представляються та не пояснюють причин цих допитів. 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також