Facebook банитиме расистів

Компанія Facebook заборонить з наступного тижня на своїх платформах, включно з Instagram, поширення висловлювань на підтримку білого націоналізму та сепаратизму.

Як зазначають у компанії, розмови про таку заборону вели протягом трьох місяців з представниками громадянського суспільства. 

"Наші розмови протягом трьох місяців з представниками громадянського суспільства та науковцями, які є експертами в галузі расових відносин у світі, підтвердили, що білий націоналізм та сепаратизм неможливо відокремити від ідеї вищості білої раси та організованих груп ненависті", – цитують журналісти повідомлення, яке поширили у Facebook.

DW зазначає, що компанія не пов'язала нову заборону з якоюсь подією, проте її пов'язують з нападом на мечеті у Новій Зеландії; тоді радикально налаштований чоловік розстріляв десятки людей. Перед злочином він опублікував маніфест з націоналістичними антиіммігрантськими і антимусульманськими ідеями, водночас звинувачуючи людей, які наймають мігрантів, у жадібності, а сам напад транслював на своїй сторінці у Facebook.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також