Підтримати нас

Депутати зобов'язали осіб, позбавлених батьківських прав, виплачувати аліменти на дитину

17 травня 2016 16:00
226
Поширити:

При задоволенні позову про позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину.

 

Верховна Рада України (ВРУ) зобов'язала осіб, позбавлених батьківських прав, виплачувати аліменти на дитину. Відповідний законопроект №0950 «Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо невідворотності обов'язку утримувати дитину особами, які позбавлені батьківських прав)»у другому читанні та в цілому підтримали 234 народних депутатів. Про це пише "Главком".

Згідно з ухваленим законом, при задоволенні позову про позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину.

У разі відмови законних представників дитини від отримання аліментів суд приймає рішення про перерахування аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України («Ощадбанк») та зобов'язує матір, батька або інших законних представників дитини відкрити зазначений особистий рахунок у місячний строк з дня набрання законної сили рішенням суду.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів